Your Best Dental Experience Here

Stomatologia estetyczna

Wybielanie

Czym jest?  Co wchodzi w jej skład?

U nas doskonale rozumiemy jak ważną podstawą sukcesu staje się dopracowany wizerunek, dlatego oferujemy najkorzystniejsze dla naszych Pacjentów metody wybielania zębów. Są one bezpieczne, nieuciążliwe i przynoszą trwałe efekty.

Piękne, białe zęby są symbolem zdrowia i urody. Posiadając piękny uśmiech zyskasz na pewności siebie, poczujesz się bardziej atrakcyjnie, polepszy się Twoje samopoczucie.

Istnieją różne sposoby wybielania zębów.

  • Wybielanie nakładkowe

Podczas wizyty w gabinecie, stomatolog wykonuje wyciski. Na ich podstawie zostaną wykonane 2 elastyczne nakładki, idealnie przylegające do zębów, do których nakłada się specjalny żel wybielający. Szyny zakłada się na noc na ok. 6 godz. Proces wybielania trwa od 7 do 14 dni. Efekty wybielania są słabsze niż wybielania w gabinecie ze względu na słabsze stężenie żelu wybielającego.

  • Wybielanie w gabinecie

Wybielanie zębów BEYOND to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Biorąc pod uwagę różne metody wybielania zębów, system wybielania Beyond jest idealnym pomysłem na wybielanie zębów dla osób zabieganych oczekujących natychmiastowego rezultatu.