Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Czym jest?  Co wchodzi w jej skład?

Śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem wielu osób. Niestety nie każdy może się nim cieszyć – większość z nas zmaga się z przebarwieniami, które stopniowo przybierają na sile. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania pozwalające uwolnić się od problemu przebarwień, bez negatywnego wpływu na stan szkliwa i zębów. W naszej klinice możesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu wybielania, który pozwoli Ci spełnić marzenia o zachwycającym uśmiechu.

Wybielanie zębów Warszawa Włochy

Prawidłowo wykonany zabieg wybielania zębów nie jest dziełem przypadku – jego rozpoczęcie poprzedzone jest stosownymi badaniami, wywiadem i doborem odpowiedniej metody. Dzięki temu można mieć pewność, że podczas samego usuwania przebarwień nie dojdzie do uszkodzenia struktur zęba, jak również nie będzie zagrożone zdrowie pacjenta.

Podczas wybielania zębów u dentysty możliwe jest uzyskanie szybkich i zauważalnych efektów. Zazwyczaj udaje się osiągnąć poprawę o około 7 do 8 stopni w skali VITA. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalny żel wybielający, który po aktywacji światłem (specjalną lampą LED, laserem czy halogenem) oddziałuje na szkliwo, utleniając barwniki obecne na zębinie. Od stężenia środka wybielającego uzależniony jest czas trwania całego zabiegu, ale najczęściej oscyluje w okolicach jednej godziny. By utrwalić uzyskane rezultaty, niektórzy pacjenci otrzymują specjalne nakładki i żel, które używane według zaleceń dentysty pozwalają na zachowanie śnieżnobiałego uśmiechu znacznie dłużej! 

Dla kogo wybielanie zębów Warszawa Ursus?

Występuje kilka wskazań do zabiegu wybielania zębów, choć oczywiście większość osób decyduje się na takie działanie ze względów estetycznych. Niektórzy po prostu chcieliby mieć bielsze zęby, a inni marzą o usunięciu przebarwień, które potrafią skutecznie oszpecić uśmiech. Niezależnie od ich źródła, w większości przypadku można skutecznie się ich pozbyć. Z zabiegu nie mogą natomiast skorzystać między innymi osoby poniżej 18 roku życia, pacjenci z niewyleczoną próchnicą lub posiadający uszkodzenia mechaniczne zębów, stany zapalne, znaczą nadwrażliwość zębiny czy palące tytoń – dlatego bardzo ważny jest dokładny wywiad lekarski przed podjęciem decyzji o wybielaniu.

W naszej klinice możesz liczyć na profesjonalną obsługę – zarówno podczas przygotowania do zabiegu, w jego trakcie jak i po zakończeniu wybielania. Pomogliśmy już wielu pacjentom w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów – jesteśmy przekonani, że pomożemy również Tobie!

+48 609 240 401

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas!